Ana içeriğe atla

başımı dayadığım omuz

aşk tuttuğunda beni ay tutulması kadar gece ve bir  o kadar çaresizlik girdabındaydım.senin kollarında soluk alıp vermeyi senin kollarında olsa dahi ölmeyi istedim.

yapayalnızdım kalabalıklar içinde ıssız.sevdası toz duman olmuş sevimsiz dünyada bir başımaydım.yorgundum ,umutsuzdum.her şey ama her şey yalınkat ,biçimsiz düzensizdi.ve sen geldin.

senin sözlerinle başladı karanlıktan aydınlığa yolculuğum.umut,hasret biteviye aşk harmanladın içimdeki çocuğa.ve yalansız dolansız aşkını sundun umarsızca.ben bitkin bir çocuk, ben inandıklarımdan dönme yolunda huzursuz bir haldeyken dur dedin bana artık ben varım dedin.

ve sen 16 yıldır gerçekten hep varsın aşk.en geniş limanımsın hayatımın.o son raddeye geldiğim anlarda dahi beni dimdik yapan sevgin hep var.bitirme,bitmesin,bitmeyelim.

sevdiğimmmm...

Yorumlar

 1. waov.. ne güzel 16 yıldan sonra bu kadar aşk içnde olmak.. maaaşşallah diyeyim arkadaşım.. ve dilerim kocayana dek o aşkk sürer.. sevgiler

  YanıtlaSil
 2. :)canım delişim inişi çıkışı olan uzuuun bir maraton bizimkisi.fakülte 1.sınıfta başlayıp 2.sınıfta nikah masasına giden bir deli aşk :)kafamı iyice topladığımda yazarım kesin buraya da.
  öptüm şekerim.

  YanıtlaSil
 3. ne de güzel yazmışsınn fena hislendim, hep böyle mutlu olun, sevgiler :)

  YanıtlaSil
 4. Sonsuza kadar hep böyle devam edin inşallahh :)

  YanıtlaSil
 5. Harika:))
  Hep böyle huzur dolu sürsün inşallah...

  YanıtlaSil
 6. Maşallah diyeyim Sitare'm...böyle dolu dizgin aşk hem de 16 yıldan sonra...Allah bozmasın şekerim...

  YanıtlaSil
 7. İşte bu ya; 2 sabun köpüğü film üzerine bir de bu post, zaten ruhum manik çok güzel yazmışsın çok.Ne güzel özgürce söyleyebilmek çok çok sevgiler,sinem

  YanıtlaSil
 8. fragola,hayalmeyal,ezgi,gülçin,sinem sağolun şekerler.hepimizin sevdası taa içerlerde bi yerlerde ama hayat çok mu hızlı akıyor ne vakit bulamıyoruz ne söylemeye ne de yaşamaya.öpüyorum hepiniziii...

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

yaz şekerim ,ellerin dert görmesin:)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bursa Helvası nam-ı diğer Süt Helvası

blog kardeşliği dedik sarım gülüm kuzu sarması olduk.oradan mim buradan soru yağmuru derken iş Porselen Demlik Çay SaatiEtkinliğiolayına katmışlar beni,bir çoğunuza olduğu gibi.halbüse ben kendi kendime bağıran böğüren bir anne blogçuyum.ne anlarım yeme içme tarifi vermekten.kasıldım netekim.karnıma ağrılar girdi.

malum ben Bursada yaşıyorum.bu şehrin tüm medyatik tatlarının ötesinde bir tat var ki ben en çok ona vurgunum.kestane şekeriymiş,şeftaliymiş gözümde ondan daha düşük seviyededir.bu tat bursa helvası olarak da anılan Süt Helvası.
malzemeler az,her evde bulunur cinsten.ilk bakışta kazandibi yahut yalancı tavuk göğsü yav bu desenize değil .hatta hiç ilgisi bile yok tadına bakınca.deneyin,bakın derim nacizane.
Malzemeler * 200 gram tereyağı(margarin kullanmayın ) * 2 su bardağı un * 6 su bardağı süt(1 paket 1 litrelik süt + 1 bardak süt daha) * 3 su bardağı şeker * 1 paket vanilya
* üzerine serpip süslemek için iri kıyılmış fındık


ben resimler üzerinden anlatma yoluna gideceğim.hem daha a…

2 kardeş arasındaki yaş farkı kaç olsa???

bu konu öyle böyle değil hepimizin derdi 
bu konu annelerin ortak derdi.

İKİ YILDAN AZ YAŞ FARKI OLANLAR 
Çocuk gelişimi  uzmanlarının genel kanısı 2 yaş ara sayesinde çocuklar, çoğunlukla, arkadaş gibi büyürler. Kavga ettiklerinde bile, yaş yakınlığının verdiği hissi kabuller sayesinde, dışarıda da birlikte hareket ederler; oyun arkadaşı olmanın güvenli bir kabulü vardır. 2 yaşından daha küçük çocuklar, minik kardeşlerini kıskanmaya meyilli değillerdir. bu yaşlardaki çocuklar aile içi dinamiklerden bi haberdirler desek doğru olur bu nedenle aile içindeki değişimi fark edemezler. Ayrıca birbirlerine yakın yaşlardaki çocukları eğlendirmek ve zapt etmek çok daha kolaydır. İki yıl içinde, iki tane çocuğa anne baba olmak, olumlu tarafından bakarsanız evliliğiniz için belki de iyi olabilir. Böylesi bir durum açıkçası yoğun bakım ve ilgi gerektirir. Tek çocuk söz konusu olduğunda, sıklıkla rastlanan ve gözlenen anne, bebeği ile meşgul olurken, babanın “nasıl olsa annesi değil mi halleder” mantığıyla bir kenara…

Biricik Gelinime Mektup

canım gelinim;
seni şimdiden özledim.ne kadar şanslısın ki böylesi çatlak,patlak ,yusyuvarlak bir kayınvalide sahibisin.umarım senle tanışıncaya kadar dairesel ölçülerimi keskinleştirmiş oldukça kemiksi bir yapıya kavuşmuş olurum.yok eğer hala üç iks larç bir hal görürsen bünyemde sakın yüzüme vurmayasın zira bu benim barışmaya çalışıp ta bir türlü uzlaşamadığım tek uyuz yanımdır.

umarım sarı saçlı ve kahverengi gözlüsündür.eğer değilsen en acilinden röfle yaptırmanı umuyorum.malumun üzere oğlum kendisi çiğ bir sarı oğlan olmasına rağmen saplantı derecesinde sarışın hastası.şükür ki yapay sarışınlığa da prim veriyor.es kaza sarışın olup da bir anda saçını kızıl mızıl yapayım demeyesin.kapının önüne konman an meselesidir.şahsen bu mealde kovulmanın eşiğine gelmiş bir ana olarak,bu sana naçizane bir dost uyarısıdır:)))

güzel gelinim;oğlumu sevip aşık olmak gibi bir gaflete düştüğünün farkındayım.ee napalım gönül bu tabi ota da mota da hesabı:)kaşına mı gözüne mi hayran kaldın bilemiyorum a…