24 Kasım 2011 Perşembe

kopan kayışı yerine taktım:)

mağdur mağdure bir halde genleşen sinir uçlarımı ve yönetimini ele alamadığım ruh dengemi bugün itibariyle ölçülebilir bir artışla dizginlemiş bulunmaktayım.vatana millete hayrolsun.

bir önceki uyuz postumda beni yalnız bırakmayan önce trt ye sonra ptt ye ve bilhassa blog dostlarıma derin hörmetlerimi sunar onca zahmete girip yorum yazan bacılarıma kafa daha iyiyken akıllı başlı cevaplar yazacağımın sözünü harbi harbi veririm.lötfen çemkirmeyiniz...

daldan dala denişik menişik bir şey yapıp hem kendimiz hem göz atanları tebessüme sevk ve gark etme amacından hareketle harareten aşağıdaki garip tuhaf şeyleri paylaştım.

linklere tıklayınız,resimleri seyreyleyiniz.ilk bir dakika içinde yüzünüzde güller açma gibi bir durum hasıl olmazsa şayet ekranın sağ üst köşesindeki çarpı işaretini acil çıkış olarak kullanınız.

şimdiden teşekkürler,saygılar,sevgiler,bacılar,kardeşler,kucakta bebeler,kundaktaki minikler,ler,ler,ler...

önce bir kaç resim  konsept öğrenci evleri:)sabırla resimlere bakan hatta üstüne gülemekten hal olanlara huzur hediye edesim geldi.tam burayı tıklıyorsunuz,açılan siteye sabitlenip fondaki sese kulak kesiliyorsunuz.ama başka hiçbir şey düşünmek yok sadece ekrana kitlenin.

huzurun dibine vardınız,oradan bir koşu geri geldiniz .ama nasıl rahatladınız nasıl bir hamur oldunuz şimdi oh dadanızdan yinmez gari.uyku gel gitleri başladı mı acep.saat kaç sizin oralarda.aman kaçsa kaç.eğer geceyse okuduğunuz vakit tam da sırası vereceğim adresin .yok er vakitse uyku vakti yaklaşınca uğrayın bir daha bana.çünküm kıyağım var uyuma zorluğu yaşayanlara.hani koyun kuzu ne varsa küçük baş say say gelmez olasıca gelmez ya bir türlü.işte bunu sizin için size özel sanal aleme taşımış ademgiller.tam da şuracığa gidiverin ,ekrandaki noktalara tıklayıp koyunları sayıverin hadi bakem.

15 yorum:

 1. Kayış sağlam olmuş sevindim :)) he kız uykum geldi nirden bildin yalnız şu dibimde yanan elektrik sobasından :))) o yüzden gözlerimi açamadım çarpıyıda bulup çıkamadım zati okumak zorunda kaldım hepiciğini :P

  YanıtlaSil
 2. Allah seni...kızım bu koyun işi zati çatlamaya meyilli kafamı iyice halletti....bak bak milyon tane değişik hayvanımsı şey içinden koyun bak...şaşı oldum ayol...neyse, resimler süper yalnız...yurttaki hallerimi hatırladım...eccük nostalci iyi geldi bak şimdi...öperim canım....

  YanıtlaSil
 3. Alalturka işine koptum, hepsi komik ama en süperi ooo..Muhteşem yaa..
  Alemsin tatlımmmmmmmm

  YanıtlaSil
 4. Ahaha ahahha ahahah! HArikasın be canım.. benim gibi sen de o halden çıakrken senin deyiminle, kopan kayışı yerine takmak ama bence çıkarmak ve sıyırmak:) halini yaşıyorsun. Bende de çok şiddetlenince sıkıntı tersi oluyor ve coşkunlaşıyorum:) İyi de oluyor.. terapimizi kendimiz uygluyoruz gayri:)

  YanıtlaSil
 5. müzik felam dinleyemedim, malum bee uyutma halindeyim..

  YanıtlaSil
 6. harikasın..fotoları görünce gülmekten ziyade hayret hali oluştu yalnız bende..ülkemin sooonnn derece mucit zekaya sahip mümtaz öğrencileri harcanıyor bence mühendislik ve bilumum bölümlerde..yaratıcının bahşettiği icat yeteneğini ne kaddar da ahenkli kullanmışlar..vallahi ben resimlere takıldım..yoksa evli ve çocuklu bir kadın için kayış kopar da takılırda...olur yani..sevgiler..

  YanıtlaSil
 7. merhaba sitare ..2 gündür pc yi açıyorum senin ilk postundan itibaren okuyorumda okuyorum...çok içten yazıyorsun....sanki senin evine gelmiş sohbet etmiş gibi oldum...eşin ve çocuklarınla olan yaşamın çok doğal ve güzel...evde baskın olan sensin ...kızma..bizim evde de benim...eşler olmasa bizi kim çeker bilmem...ALLAH onları korusun sabırlarını arttırsın...seni takip edeceğim ...tatlımı tatlı kızını öpüyorum...ALLAH nazarlardan korusun....ben selda:)

  YanıtlaSil
 8. Kayışın yerine takılmasına pek sevindim, çok üzmüştü beni son halin.
  Koyunları saymadım zira yorgunluktan gözümü kapadığım gibi uyuyanlardanım lakin fotoğraflara bayıldım. sevgiler

  YanıtlaSil
 9. bir bekar evim olmadı yaa ne projelerim vardı oysaki :))) ailemin evine yürüme mesafesinde okudum ilkokuldan üniversiteye kadar :))))

  YanıtlaSil
 10. haha:) harika fotoğraflar özellikle son 2 çok güldürdü beni:))

  YanıtlaSil
 11. Herkesin testi gibi yan yana yattığı fotoğrafı başka bir yerde görsem, "Ah yazııık, mültecileri doldurmuşlar küçücük odaya, üzerlerine kapıyı kilitleyip gitmişler" derdim :))

  YanıtlaSil
 12. Fotolar harika canım beni,m akşam akşam güldürdün beni:))
  Bizim kayışların sağlam tarafı pek yok ki en azından benimkinin artık tamirde edilmiyor gibi :)

  YanıtlaSil
 13. ne çok tanıdık kare var..eşimin öğrenci evini andırıyor bazıları...hele bi kere evlendikten sonra bi bekar evinde misafirdik,wc nin kapısında "girmekle risk alıyorsunuz"yazıyordu..espri sanmıştım ama ciddilermiş..parmak ucunda girip çıkmıştım..uyurken de ağzımdan nefes alıp vermiştim..öyle bir evdi..hele tavanda sigara dumanından oluşan kara bulutlar görülmeye değerdi...

  YanıtlaSil
 14. Ben sabitlendim kaldım o sese hala çıkamadım çıkmak ta istemiyorum....

  YanıtlaSil
 15. elektrik sobasında kestane hee ;)hay akıllarını seveyim bu gençlerin...

  YanıtlaSil

yaz şekerim ,ellerin dert görmesin:)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...