Ana içeriğe atla

Kayıtlar

Ekim, 2011 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

Bak Deprem Ne Diyor

dır dır vır vır etme zamanı değil.bahane bulma,gözünün üstünde kaş var deme zamanıysa hiç değil.

ülkemiz kötü sarsıcı bir süreçten geçiyor.neye ağlayacağımızı gerçekten şaşırdık.

acıların çaprazlama olması bir şeyler anlatıyor görebiliyor musun?ırkçılıkla saldırganlıkla yola çıkanların cürüm kadar yer yaktığını aslolanın "millet" olduğunu bir kez daha ayırdedebildin mi?
çok ağladık çok bağırdık çok kızdık daha dün.ve o sinir buhranıyla gözümüz görmedi en canımızdan olanı aynı kefeye koyduğumuzu zalimlerle.bu kin bu öfke değil miydi istenen .oyun mu bu yoksa demek için geç kalmadın mı.

bak canının bağrı yerle bir olmuş.bak 14 günlük azra elden ele geçerken gözünden yaşlar patır patır dökülmüş.bak dün gülümseyen yunus bugün melek olmuş.için kanamadı mı duyunca.

bizi biz yapan bizi tek yürek yapan ta osmanlıdan bugüne 72 millet bir arada 7o milyon nüfusla aynı acıya sızlıyoruz görüyor musun.

düzenbazlar varsa düzen bozanlar varsa düzene dur diyemeyenlerden olduğunu bugün bir kez d…

gecenin söylettikleri

sen düşünce aklıma
yıldızlar bir bir hayale dalıyor
gecelerin ağır yüküne inat
başım omzunda kalmak istiyor

sen değil misin sevgili
açan her çiçekte kokun sandığım
sen değil miydin yoksa
tarumar halimle öle yazdığım

şimdi nedir bu halimiz
bunca sevda tortusu
kalem kalem
yaşadığımız onca anı
aşkın ayrı ,gözlerin ayrı sitem

candan canımızdan
içimizden yarelendik bilirim
bilir de susar dilim
lakin durmayan bir yerdir
sana koşan
sana çağlayan yüreğim.

susmadı susmayacak
yolunda mübahtır tüm ağlayışlar
ne çok kırmışız oysa aşkı
beni affet nolur affet sevgilim

romantik geyik

herkes uyuyor.pazar sabahının güzelliklerinden biri bu.kendimi dinlemek için bilgisayar başına geçen nadide kadın türevlerindenim:)yok böyle bir lezzet:)

gençliğimi düşünüyorum kaç gündür.yok yok güzel,zayıf olduğum halin ötesi düşlediğim.iki çocuğumun babası,evimin direği,koyu fenerli yurdum erkeği koncamla geçen tatlı mazi.

ufaktım epey ufak.18 yaşıma gireli bir kaç ay olmuştu.fakültede göz göze gelip başlayan yıllardır süren maraton bizimki.

romantizm insanı olmakla aynı oranda geyik insanı olmayı başarabilen kaç hatun var yeryüzünde bilemiyorum .kendimi özel mi saymalı yoksa "selamm ben uzaylı haspa" diye mi dolanmalı karar veremiyorum:)

pek tatlı macera dolu bir aşktan bu günlere geldiğimize hayret ederim bazen.çocuklara bakarım,gözlerimin yanlarında oluşan kaz ayaklarına şaşarım.hiç olmadık yere salya sümük ağlar, koncamın "ben de o günlerimizi çok özlüyorum"sözüyle allak bullak olur daha bir coşarım.size de olur mu,yoksa ben mi tuhafım.

anasını sattığım zaman dur…