Ana içeriğe atla

ohh be

meğer çoğunuz buralardaymışsınız.WPnin sinir bozan düzeninden sonra sanki hawaiye gelmiş gibi oldum.illa bizi illegal yollara sevk etmek zorundalar mı,anlaşılır şey değil.youtube ne kadar uzun müddet yasaklı kaldı da noldu.girmedik mi,izlemedik mi,video yüklemedik mi??Türk milleti meraklıdır bilmez misiniz.arar tarar çarelerine bakar.baktık da nitekim.buradayız işte.yan tarafta listem yine dopdolu.yepyeni yazılar var.şahanesiniz.

hastalığım yakamı bir türlü bırakmadı.dr sağolsun bir antibiyotik yazmayı bile akıl edemediğinden sürüm sürüm sürünüyorum.boğazım yutkunmama bile izin vermiyor.hiç mecalim kalmadı.öğleden sonra tekrar ama bu kez özele gideceğim.yok kurtulamıyorum ya.

sevgili koncam haftanın 7 günü çalışır oldu.akşamdan akşama yüzünü görüyorum.tam da vaktiydi dedim.kurs açılmış okullarında.üniversite sınavına hazırlıkmış.öff beni bulur zaten.

hal yok derman yok,uzun yazamıyorum.herkesi buralarda görmek çok güzel bunu söylemeliyim.iyi ki varsınız.hiç kardeşim olmadı benim ama kardeşlerimi özleyip tekrar kavuşmuş gibi hissediyorum kendimi.yaşasın.

sesimi duyan herkesleri öperim.bon bon şekerlerim benim:)

Yorumlar

 1. bizdende sevgilerle sevgili sitare
  tekrar gecmiş olsun
  sevgi ve saygılarımla canım

  YanıtlaSil
 2. Geçmiş olsun sitarecim, Acil şifalar dilerim. yandaki isimlerde yokum, beni görememişsindir ama ben de buralardayım duyuyorum sesini şekerim:))

  YanıtlaSil
 3. burdayımmmm...okuyorummmm...mutluyummmm...hiç biyerlere gitme:)

  YanıtlaSil
 4. selammmm:))) bende başardım sonunda hakikaten ya bizim mekan bir başka;))

  YanıtlaSil
 5. çook geçmiş olsun kuzum

  YanıtlaSil
 6. canım yaa atlatamadın bi türlü, geçmiş olsunn

  YanıtlaSil
 7. hasta hasta yazan vefakar arkadaş ; geçmiş olsun dr.grip için askorbik asit (tozhalinde satılandan) vermişti tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 8. Gecmis olsun,iyi pazarlar sana...

  YanıtlaSil
 9. hoşgeldiiik, hoşgördük Sitarem.. geçmiş ola ayrıca

  YanıtlaSil
 10. kızlaarr,herkesler yerli yerinde demek.ne güzel ya.ben de düzeliyorum yaşasın.ben düzeliyorum hava bozuyor öff.hepinize uğrayayım şimdi tek tek:)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

yaz şekerim ,ellerin dert görmesin:)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bursa Helvası nam-ı diğer Süt Helvası

blog kardeşliği dedik sarım gülüm kuzu sarması olduk.oradan mim buradan soru yağmuru derken iş Porselen Demlik Çay SaatiEtkinliğiolayına katmışlar beni,bir çoğunuza olduğu gibi.halbüse ben kendi kendime bağıran böğüren bir anne blogçuyum.ne anlarım yeme içme tarifi vermekten.kasıldım netekim.karnıma ağrılar girdi.

malum ben Bursada yaşıyorum.bu şehrin tüm medyatik tatlarının ötesinde bir tat var ki ben en çok ona vurgunum.kestane şekeriymiş,şeftaliymiş gözümde ondan daha düşük seviyededir.bu tat bursa helvası olarak da anılan Süt Helvası.
malzemeler az,her evde bulunur cinsten.ilk bakışta kazandibi yahut yalancı tavuk göğsü yav bu desenize değil .hatta hiç ilgisi bile yok tadına bakınca.deneyin,bakın derim nacizane.
Malzemeler * 200 gram tereyağı(margarin kullanmayın ) * 2 su bardağı un * 6 su bardağı süt(1 paket 1 litrelik süt + 1 bardak süt daha) * 3 su bardağı şeker * 1 paket vanilya
* üzerine serpip süslemek için iri kıyılmış fındık


ben resimler üzerinden anlatma yoluna gideceğim.hem daha a…

2 kardeş arasındaki yaş farkı kaç olsa???

bu konu öyle böyle değil hepimizin derdi 
bu konu annelerin ortak derdi.

İKİ YILDAN AZ YAŞ FARKI OLANLAR 
Çocuk gelişimi  uzmanlarının genel kanısı 2 yaş ara sayesinde çocuklar, çoğunlukla, arkadaş gibi büyürler. Kavga ettiklerinde bile, yaş yakınlığının verdiği hissi kabuller sayesinde, dışarıda da birlikte hareket ederler; oyun arkadaşı olmanın güvenli bir kabulü vardır. 2 yaşından daha küçük çocuklar, minik kardeşlerini kıskanmaya meyilli değillerdir. bu yaşlardaki çocuklar aile içi dinamiklerden bi haberdirler desek doğru olur bu nedenle aile içindeki değişimi fark edemezler. Ayrıca birbirlerine yakın yaşlardaki çocukları eğlendirmek ve zapt etmek çok daha kolaydır. İki yıl içinde, iki tane çocuğa anne baba olmak, olumlu tarafından bakarsanız evliliğiniz için belki de iyi olabilir. Böylesi bir durum açıkçası yoğun bakım ve ilgi gerektirir. Tek çocuk söz konusu olduğunda, sıklıkla rastlanan ve gözlenen anne, bebeği ile meşgul olurken, babanın “nasıl olsa annesi değil mi halleder” mantığıyla bir kenara…

Biricik Gelinime Mektup

canım gelinim;
seni şimdiden özledim.ne kadar şanslısın ki böylesi çatlak,patlak ,yusyuvarlak bir kayınvalide sahibisin.umarım senle tanışıncaya kadar dairesel ölçülerimi keskinleştirmiş oldukça kemiksi bir yapıya kavuşmuş olurum.yok eğer hala üç iks larç bir hal görürsen bünyemde sakın yüzüme vurmayasın zira bu benim barışmaya çalışıp ta bir türlü uzlaşamadığım tek uyuz yanımdır.

umarım sarı saçlı ve kahverengi gözlüsündür.eğer değilsen en acilinden röfle yaptırmanı umuyorum.malumun üzere oğlum kendisi çiğ bir sarı oğlan olmasına rağmen saplantı derecesinde sarışın hastası.şükür ki yapay sarışınlığa da prim veriyor.es kaza sarışın olup da bir anda saçını kızıl mızıl yapayım demeyesin.kapının önüne konman an meselesidir.şahsen bu mealde kovulmanın eşiğine gelmiş bir ana olarak,bu sana naçizane bir dost uyarısıdır:)))

güzel gelinim;oğlumu sevip aşık olmak gibi bir gaflete düştüğünün farkındayım.ee napalım gönül bu tabi ota da mota da hesabı:)kaşına mı gözüne mi hayran kaldın bilemiyorum a…