Ana içeriğe atla

Kayıtlar

Şubat, 2013 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

Bursa Mobilya Fuarı!

bursada mobilya fuarı var bugünlerde.iş yerimin dibindeyken gitmemek olmaz dedik gittik. alacak sipariş edecek pek bir mobilya fikri olmasa bile kafamda iyi ki gitmişim dedirtti. günün modası neymiş,hangi tasarımlar ön plandaymış yerinde gördük inceledik arkadaşlarla.blogcu yanım boş durmadı ve dayanamayıp bilumum resim çekti tabi.peşi sıra ve sıcağı sıcağına buyrun seyrine :)

 bukoltuğa hasta oldum.rengi,duruşu acayip.tam ingiliz lord familyalık asalet :)
 çok ilginç geldiler bana.bilmem ki evime koyar mıydım.hele şu pop art dedikleri resimli kumaşlar ne kadaar farklı!
 aynalaaaar duruuun yalancııı aynalaaar ... diye devam eden bir sezen şarkısı vardı o geldi aklıma.özellikle beyazlar çok göz alıcı.
 hahhh işte burası tam benlik dediğim bir yer.koltuk krem rengi ,kırlentlerin kumaşları züpper en çok ta şu saatlere ba yıl dıııım.
 tühh bu resim net çıkmamış.pek güzeldi tv ünitesi.küçük gibi görünüyor buradan ama koca bir duvarı kaplar .nasıl hoştu yaaa.
 konseptinizi yirim diyecektim diyeme…

evet deliyim ,SENİ DELİCE SEVİYORUM!

aşk muhteşemdi seninle.mütevazi olduğu kadar coşkulu ve sarsıcı.

kimse bilmezdi ben ölürdüm.ölüm gözlerinden içime damarlarıma kanıma oradan ruhuma ince bir dokunuşla kalbimin en hassas noktasına varırdı.

rüzgar eser,yağmur yağar,kar tipi boran geçerdi başımdan senin aşkın geçmezdi.sevilme kelimesi dudaklarında başlar ellerinde sırasını beklerdi.

sevgili demezdim sana .hiç demedim.kelimeden öteydi senin sevgin.bendeki yansıman ,bendeki diğer yarın ve yarınlarım.

caddeler çok aşık gördü.herkes sarılır herkes dans ederdi evet.ve belki herkes aynı öpüşürdü ama sen bambaşka öperdin.

ellerimiz aşık olurdu kenetlenince.ruhumu ruhuna katıp en lirik şarkıları mırıldanırdı dudaklarım.sen izlerdin.izlerken bakışların içimi delerdi.hiç kimse sen gibi bakmazdı.ve beni böyle hiç kimse yakmadı.

kavuşmak için can koyar baş koyar ne çabalar dökerdik.sana gelen yollarda içim güvercin telaşıyla bin çırpar aklım deli bir kimliğe bürünürdü.sonu önü yoktu.sendin gelmişim geçmişim ve yaşanacak hayallerim.

Evliliği Kurtarmak!

Bu yazıyı gördüğüm anda paylaşmak,okumayan ama akla ihtiyaç duyan kim varsa beni takip eden ulaştırmak istedim.kendi payıma dönüp dönüp okunulası ders çıkarılası hatta er kişimin gözüne sokulası yerler olduğunu fark ettim :)

          Belki size de bir ucu dokunur, kendinizi bulur ,kendinize rötuş yapar olursunuz kimbilir!


Evliliği Kurtaracak 5 yol

Evlilik sadece bir sözleşme değil aynı zamanda kader ortaklığıdır. Bu ortaklık zaman zaman problem yaşasa da aşmak mümkündür. Tabii ki karşılıklı çaba olmalıdır. Taraflardan sadece birinin evliliği kurtarmaya çalışması yetmez. Sorunları aşmak istiyorsanız bu yazıyı okuyun. “Bana ne” diyorsanız, kendinize bir avukat bulun.
Evliliğin en temel nedeni aşk olmalı. Bu konuda hiçbir şüphem yok. Ama evlilik aşktan öte bazı şeyler ister. Çünkü çok uzun solukludur. Bu yüzden başta duyulan heyecanlar zamanla yerini başka şeylere bırakır. Mesela alışkanlığa... Bunu olgunca kabul edenler için sorun yok. Onlar, aşktan sevgiye yumuşak bir geçi…