13 Şubat 2013 Çarşamba

evet deliyim ,SENİ DELİCE SEVİYORUM!

aşk muhteşemdi seninle.mütevazi olduğu kadar coşkulu ve sarsıcı.

kimse bilmezdi ben ölürdüm.ölüm gözlerinden içime damarlarıma kanıma oradan ruhuma ince bir dokunuşla kalbimin en hassas noktasına varırdı.

rüzgar eser,yağmur yağar,kar tipi boran geçerdi başımdan senin aşkın geçmezdi.sevilme kelimesi dudaklarında başlar ellerinde sırasını beklerdi.

sevgili demezdim sana .hiç demedim.kelimeden öteydi senin sevgin.bendeki yansıman ,bendeki diğer yarın ve yarınlarım.

caddeler çok aşık gördü.herkes sarılır herkes dans ederdi evet.ve belki herkes aynı öpüşürdü ama sen bambaşka öperdin.

ellerimiz aşık olurdu kenetlenince.ruhumu ruhuna katıp en lirik şarkıları mırıldanırdı dudaklarım.sen izlerdin.izlerken bakışların içimi delerdi.hiç kimse sen gibi bakmazdı.ve beni böyle hiç kimse yakmadı.

kavuşmak için can koyar baş koyar ne çabalar dökerdik.sana gelen yollarda içim güvercin telaşıyla bin çırpar aklım deli bir kimliğe bürünürdü.sonu önü yoktu.sendin gelmişim geçmişim ve yaşanacak hayallerim.

"içimi yarıp seni içime sokasım geliyor" derdin ,şımarık bir kahkaha atar delice sarılırdım.mutlu aşıklardan daha mutlu ,körkütüklerden daha aşık,yıllanmış şaraplardan daha keskin bir tadı vardı sevgimizin.sevmek nasıl da güzeldi.ve şimdi

çok mu yorulduk çok mu sarstık kendimizi.bize mi kıydılar biz mi hoyrat davrandık kalplerimize.

başka bir kadın başka bir adam görüyorum bazen aynalarda.ruhumu arıyorum aynanın sırlarında.kayboldun küçük aşık ,kayboldun ve ne kolay yittin kendini diyorum kendime.

çokça sana ,zalimce kendime vuruyorum zincirleri.unuttuğuma kızıyorum aşkı.unutturduğuna kızıyorum.

suçu sana atmak hep kolay geliyor .kendimi suçlarken yine sana dönüyor oklarım.kendimden kaçıyorum.


bana kapkara dünyamı pespembe eden adamı hafızamdan siliyor, günün telaşlarında sıradanlaşmış bir karı-koca görüntüsünde gıpgri görüyorum.

su damlası gibi başlayan sevdama tüm tozları ben konduruyorum.sen susuyorsun.işin içinden çıkamayan ,gündelik mevzulara ölesiye takılı kalmış bu kadını yılgınlıkla seyrediyorsun.içinden çığlıklar atsan da duymuyorum.sadece kendi çığlığıma takılıyım.sadece ben varım bu evlilikte.sadece ben önemliyim.seni yok sayıyorum.

sen sen yine sen!en dipten en yüzeye yine yeniden çıkarıyorsun beni.tekrar hayat veriyorsun.bu da var bu da aslında bu diyorsun.gözlerim ne vakit kararsa senin içinde zerre ölmemiş aşktan bir tutam serpiyorsun ölü toprağıma.

hayır sevmiyorsun beni dedikçe yine bir şey oluyor yanılıyorum.benim seni sevdiğimden daha çok senin beni sevdiğine bin kez daha şahit oluyorum.

kötüyüm,cahilim,çekilecek dert değilim eteklerine yapışıyor ruhum.senden koparsam yaşam damarım kopacak biliyorum.BİZ düşüyor aklıma.20 sene evveli geçiyor gözümden perde perde."sen yorulma diye" yaptıkların bugün bile varken kendimi utanç dehlizlerinde buluyorum.

biliyor musun ,senin kadar beceremesem de kalpten sevmeyi ben hayatı seninle seviyorum.seninle yaşlanmak seninle ölmek istiyorum.ve itiraf ediyorum tüm şımarık hallerimi bana katlandığın için yapıyorum.
                                         
                                             Ve evet deliyim ,SENİ DELİCE SEVİYORUM!
                                               


6 yorum:

 1. Canımmm yine çok güzel yazmışsınnn
  sevgililer günün kutlu olsun
  öpüyorumm

  YanıtlaSil
 2. offfffffffffff Sevgi,
  Yıktın dağıttın beni...
  Bunu okuyunca kocan yaptığın tüm delilikleri unutur inan..
  Çılgın ama duygulu kadınsın vesselam..

  YanıtlaSil
 3. Bu yıl sevgililer gününün en sıradışı ve en samimi yazısı bu olsa gerek.

  YanıtlaSil
 4. offffffffffffff diyorum sevgi yağ naptın yine bize gece gece ben güya en güzel süprizimi hazırlamıştım tam tamına 15 yılın hatırına o ilk 14 şubatın sevdasına hazırdı herşey ama bütün bütün erşeylei içimden geçenleri bir bir yazdın naptık biz yaff ne yaptıkta böylesi çekilmez hal aldık her gün okuduğumuz şiirlerinde kaldıkta yeişeedikmi sevdalımıza gelemedikmi onarın bizi sevdiği bu zamana hep geç mi kaldık yoksa hep ilerimi atladık onu bilmiyorum lakin bildiğim tek şey içmde yüreğimde yaşadığım. sençok yaşa emi arkadaşım hemde hep aşk ile yaşa nereden nasıl tekrar getireceğiz bu deli kızların aklını başlarına bilmiyorum ama artık bir yolunu bulmanın zamanı geldide geçiyor bile :(

  YanıtlaSil
 5. deliii....
  :)))
  aşkk kokuyor bu satırların her birinde bee..:))
  rabbimm hiç ayırmasın o iki güzel yüreği...
  ve bu aşk,,nice sevda satırları yazdırsın bizim arkadaşımıza..;)

  YanıtlaSil
 6. Ve işte böyledir aşk insana yazdırır da yazdırır.
  Ve işte böyledir sevmek onu en deli en çekilmez haliyle bile kabul etmek.
  Allah ayırmasın canım..

  YanıtlaSil

yaz şekerim ,ellerin dert görmesin:)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...