Ana içeriğe atla

Kayıtlar

Mart, 2011 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

yazmazsam gebereceğim

öldüm öldüm kaç günlerdir.ay ne zormuş uzak kalması  evinden insanın.çok özlüyorum burnumda tütüyor blogumun kokusu.lakin aman diyorum yazmayayım bununla uğraşacağına iki paragraf daha fazla okur vizeden daha bir düzgün not alırsın diyorum.ama ama inanın geberiyorum yazmayınca.


sözde kendime söz vermiştim.sözde söz:)ne buralara uğrayacaktım ne tek satır yazacaktım.olmuyor.günlerdir yazmasam dahi her pc açışımda önce her birinizi ziyaret ediyorum sizden habersiz:)ayak seslerimi duymayasınız diye olabildiğince sessiz okuyor ve çıkıyorum:)hırsız psikolojisine hiç bu kadar yakın olmamıştım.yarabbim sen nelere kadirsin:)


görüşemediğimiz o uzun zamanda kızım koltuk kenarlarında sırlamaya başladı.yavaşa yavaş yürümeye geçiş yapacak öyle görünüyor.ve bir de nihayet dişi patladı.amma velakin anası gibi zıt bir tip olacak ya üstten patladı ilk dişi.pek bir nazlı pek bir sulugöz oldu yavru kuşum.gecelerimiz perperişan.saat kursam bu kadar vaktinde alarmı çalmaz benimki hangi saat uykuya geçtiyse t…

şimdi kısa bir ara veriyoruz

neden ,n'oldu şimdi diyenlere,aaa ne güzel okuyorduk yazdıklarını otur oturduğun yerde fırçası çekenlere,başlarım arasına marasına deyip lafını esirgemeyenlere velhasıl tahmin edemeyeceğim çeşitlilikte sitemler edenlere diyeceğim şudur ki;mecburen 15 gün yokum buralarda.vayyy tatil ha diyerek gıpta etmeyin boşa.tatili kim kaybetmiş te ben bulayım 2 çocukla.

verdiğim ara ders çalışma arası.bloglara girip çıkmaktan kendimi bir türlü alıkoyamıyor,vizelerime neredeyse hiç çalışamıyorum dostlar.hayırdır ne vizesi ,sen zaten maliye mezunu değil miydin diyenler şu yazıya tık tık lütfen:)

söz ,sınavları halledip hemencecik dönüş yapacağım.dönmezsem ,okuyamazsam ,yorum yapamazsam çatlarım ayol ben.

herkes bıraktığım gibi kalsın.hastalanmayın.güneşe aldanıp ince mince giyinmeyin.terli terli su içmeyin DDDDDDDDDD.

herkeşleri öperim herkeşşleriii...

bugün ağlayasım var

tadım yok.iç sıkıntısı mıdır ne haltsa.kötüyüm birkaç gündür.havalr güzelleşti oysa değil mi.tam da çıkıp gezinme zamanı.

yok.takatim yok.hevesim yok.

koncaya kızgınım,kırgınım.hayır kavga filan etmedik.içimden kızmak geldi.kadın milletine sebep mi lazım.surat asıyorum dünden beri.çay getireyim mi,başka bir kanal açayım mı deyip durdu dün akşam.cıks dedim kızı alıp yattım.

hafta sonu gezentisine çıkmıştık.bir kaç resim çektim.hem koymak istiyorum hem koyasım yok.o gün de bulanıktı içim.gülmüşüm yine de .ne şebek suratlı hatunum.ota mota gülüyorum.geçenlerde facebookta ilkokul öğretmenim buldu beni.ilk yazdığı mesaj da"sevgicim tüm resimlerine baktım,hepsinde de yüzünden gülücükler taşıyor "demişti.bu iyi bir şey mi.üzerinde durmadım.kötü bir şey olsa ne yazar.gönül yazar.yok be o bile yazmaz.yazacak hali kalmaz.çünkü şu an gülmüyorum.öfff gülesim gelmiyor.
BLOGUNA GİREMEYENLERE YENİ DNS VERİLİR

sayfamı bir açtım anaaa yine o salak kırmızı mahkeme yazısı.noluyo lenn dedim.yorum morum kısmı hepten kapalı .orada dahi çıkıyo bu yazı.sağa sola bakınayım derken çok bilmişin sayfasını gördüm.gittim okudum,fikri çaldım.yeni dns alarak işi çözdüm.

eski dns ayarım 4.2.2.5 4.2.2.6 idi.çok bilmiş yeni dns bulmuş hemen kaptım.yenisi 156.154.70.22  156.154.71.22 .dostlar bu gayet güzel çalışıyor.ola ki şu dns nasıl değişiyordu yaaa diyenlerdenseniz ben sizi çok bilmişe yönlendiriyorum.buyrun tık tık.

mimci geldi haaanıımmmmDDDD

sevgili SEDO KIZ beni mimlemiş.çok seviyorum mim işini.aklında olan hiç çekinmeden mimleyebilir.ne var ne yok yazarım öyle de rahat hatunum:)buyrun okuyun.
Hayalinizdeki meslek nedir ?
-öğretmen olmayı istiyordum istemeye devam ediyorum ve bunun için 2.üniveristeyi dahi okuyorum.açıköğretim sosyoloji 2. sınıftayım.cebimde pedagojik formasyon okulu bitireceğim günü bekliyorum.

Kışın sürmeyi en  sevdiğiniz parfüm ?
-belli bir parfümüm yok.değişikliği seviyorum.

Çay mı,kahve mi?Kaç şekerli/Sütlü,sütsüz?
-3ü 1arada:)

En önemli makyaj hileniz?
-Makyaj yapmıyorum .


Tam şu anda kucağınıza bir cin düşseydi ve üç dilek hakkınız olduğunu söyleseydi,ne olurdu?
-çocuklarıma,eşime ,kendime sağlık ve huzur isterdim.

-öğretmenliğe atamamın yapılmasını isterdim
-hem kızımın hem oğlumun istedikleri mesleğe kavuşup mutlu olmalarını isterdim
Kahvaltı,öğle yemeği,akşam yemeği ve tatlı.Bu öğünlerden ömrünüz boyunca yalnız bir tanesini seçmek zorunda kalsanız,hangisi olurdu?
-akşam yemeği ve tatlı kesinlikle


Eğer…

pirinç kavanozundaki cep telefonu:)

bu yazımı daha önce okuyanlar son paragrafı okusunlar sadece.eğer başlığım size çok alakasız geldiyse  yazımı tamamen okumanız gerekecek sanırım:))

felek bir gün salakken

bazen diyorum hakkaten acayip saf biri oluyorum.hiç olmayacak bir şeyi yapabiliyorum.ne gibi derseniz şu gibi.

oğlanla her zamanki gibi yine bir ağız dalaşı içersindeyken ayşenin umursamaz çığlıkları yükseliyordu geçen gün.oğlum da anası gibi geç ikna olan cinsinden.ayy yeter daralttın beni derken elimdeki cep telefonunu nasıl olduysa bari o sussun diyerek kızımın eline veriverdim.bu arada münakaşaya devam ediyoruz ana-oğul.neden sonra kafamı çevirdiğimde -ki bu yaklaşık 3-4 dk ya tekabül ediyor-ayşemin telefonu afiyetle yemekte olduğunu ve tüm salyalarını zavallı elektronik aletime akıtmış olduğunu farkediverdim.

telefonu ani bir hamleyle elinden alıp ekrana bakmamla dünya başıma yıkıldı.ekran görüntüsündeki resim tıpkı fotoğraf negatifleri gibiydi.tuşlar ıpıslaktı ve her basışta alakasız yerleri açmaktaydı.allah kahretsin naptım ben deyişimle ,oğlumun "salaksın anne sen"  cümlesini işitmem bir oldu.evet salaktım.

hemen banyoya koştum.saç kurutma makinesiyle telefon neredeyse …

ohh be

meğer çoğunuz buralardaymışsınız.WPnin sinir bozan düzeninden sonra sanki hawaiye gelmiş gibi oldum.illa bizi illegal yollara sevk etmek zorundalar mı,anlaşılır şey değil.youtube ne kadar uzun müddet yasaklı kaldı da noldu.girmedik mi,izlemedik mi,video yüklemedik mi??Türk milleti meraklıdır bilmez misiniz.arar tarar çarelerine bakar.baktık da nitekim.buradayız işte.yan tarafta listem yine dopdolu.yepyeni yazılar var.şahanesiniz.

hastalığım yakamı bir türlü bırakmadı.dr sağolsun bir antibiyotik yazmayı bile akıl edemediğinden sürüm sürüm sürünüyorum.boğazım yutkunmama bile izin vermiyor.hiç mecalim kalmadı.öğleden sonra tekrar ama bu kez özele gideceğim.yok kurtulamıyorum ya.

sevgili koncam haftanın 7 günü çalışır oldu.akşamdan akşama yüzünü görüyorum.tam da vaktiydi dedim.kurs açılmış okullarında.üniversite sınavına hazırlıkmış.öff beni bulur zaten.

hal yok derman yok,uzun yazamıyorum.herkesi buralarda görmek çok güzel bunu söylemeliyim.iyi ki varsınız.hiç kardeşim olmadı benim ama kard…

elleşmeyin nan bloguma

HER İHTİMALE KARŞI http://sevgidensevgilerle.wordpress.com/  ADRESİNDEYİM

insanı ağzının tadıyla hasta haliyle de komuyorlar anasını avradını sattıklarım.iyi ki gittik 3-5 gün.vur abalıya misali birkaç paçozun yüzünden bloggera şşişştt denmiş.ee nolacak şimdi.ben nerede yanacam derdimi.kiminle hoş beş sohbetler edecem.onca dostluğu,samimiyeti,çıkarsız sevgileri bir çırpıda harcıycaz mı uleeyyn.acayip tersoyum bugün.digi digi digiler,gelip bizi dizdiler.yok muydu başka derdiniz nannn.biz gariban blogcuları mı buldunuz.

elleşmeyin bloguma,hasta etmeyin beni uleeyynnn.