8 Mayıs 2011 Pazar

günümüz münümüz kutlu olsun topyekün

oğlumun hedayesi,babası hediye bulamayınca bunu yaptı yavruss:)

ha haaaaayt.günmüş.anne günü.oldu canımmm.bula bula pazar gününü mü bulmuş bu gıcık atalar.çok kınadım çoook.caaanım cumartesinin dibine beton mu döktüler de ayaklanamıyor.öff ve de püff.

koca kişisi elde kumanda formula 1 zımbırtısında,oğluş ve de komşunun oğluşu aynı hizada boy boy dizildiler kanepeye.olmaz ki ama.cık cık.bugün benim günüüümm.

gerçi her ne kadar koncam sabah kahvaltısında yine her pazar ritüelinde olduğu üzere sucuklu tostumu ve portakal suyumu hazır ve naaazır ettiyse de,akşam yıkanmış tabağı çanağı makineden dolaplara düzgün tertip koyduysa da,kirli bilumum mutfak zımbırtısını boşalan makineye yerleştirdiyse de,sofrayı toplayıp üstüne kahvemizi yaptıysa da,bin zahmetle renkli ve beyazları ayırarak  zavallı işaret parmağımla düğmesine basıp çalıştırdığım çamaşır makinesini yıkama bitince boşaltıp,balkondaki iplere -önce silerek- astıysa da ı ıhhh benim günümde oturmuş formula 1 izlemesine kafayı takmış durumdayım:)))

dün aldılar beni carrefoura götürdüler baba-oğul. "hadi sen kendine bir hediye seç -al,biz alamadık beğenmezsin diye sana bıraktık "demesinler mi:)"afferimmm" dedim."altı üstü bir cıncık boncuk da mı bulamadınız hayret bir şey ha" diyerek çıkıştım tabi.bozum oldular.oh olsun:))hiçbir şey almadım.gözüme tıkınmalık numuneler takıldı sürekli .ben de gittim üzerinde "canım annem"yazan bir pasta aldım:)) kendi kendine gelin -güvey olmak bu oluyor işte:)pastayı alalı daha 24 saat olmadı ama merak etmeyin ben bozulmadan tüketirim garibanı:)

off off diyeceğim o ki hayat pek zor.hele böyle bir koca kişisiyle daha bir zor üüüfff:)

25 yorum:

 1. ayy bencede teli anne..sitare şimdi senin bu gariban koca kişisiyse,ben merak ediyorum ya hu;yazdıklarının-hani eşinin yaptıkları-hiçbirini yapmayan benim yanımdaki şahısa ne denir??

  YanıtlaSil
 2. ayol adam gündelikçi gibi iş görmüş daha ne yapsın? bir tanesini bile yapmaz yapsa da 10 yıl söyler herhalde.

  YanıtlaSil
 3. çok tatlı sigortayı attırmalı seyredemesinler : )

  YanıtlaSil
 4. :)Evet bence de bugün senin günün. Ama baya bir baba oğul seni mutlu etmek için uğraşmışlar. Bunuda göz ardı etmemek lazım..

  YanıtlaSil
 5. deliş;ivitt,çok hem de:)

  zeynep;senin yanındaki şahıs amcaoğlun filan olmasın:))

  neval;ne yani sen şimdi o kocayı yanında mı taşıyorsun hep.cık cık cık:)

  mine;izlediler bitti şimdi de fener maçına bağlandılar:)

  asahhara;yok yok gözardı eder miyim hiç.

  ülkü;mersi şekerim senin de:)

  YanıtlaSil
 6. Bunlari bulamayanlar var...Lüffen :)

  YanıtlaSil
 7. Sitare,adamcağıza karşı hep böyle değilsin değil mi?Geçici bir hal değil mi?Yok hep böyleysen o adamcağızın ellerini bırak ayaklarını öpmek istiyorum çünkü.
  özlem

  YanıtlaSil
 8. Annelere bir öpücük bile yetiyor artıyor bile..

  YanıtlaSil
 9. seninde günün kutulu ve heeeep mutlu olsunnn cnm

  YanıtlaSil
 10. Ayıp ayıp adamcağız daha ne yapsın:))
  Anneler günün kutlu olsun canımcım:))

  YanıtlaSil
 11. şükret onu yapmışlar, biz de tık yoktu koca gün ben hatırlatmasam kutlayan da olmayacaktı herhalde, tüketim toplumunun eseriymiş bir bunu öğrenmiş benimkisi de başka laf yok, cık cık cık sus otur bakayım..

  YanıtlaSil
 12. inanmıyorum böyleleri varmı? ya:))))))
  biz neden göremiyoruz.bundan sonra senin yazdığın her şikayet kaydına bu kaydı okudda kendine gel diyeism var haberin ola.
  gerçk dimi hani rüya olur çimdik de atmıyoz burdan:))

  YanıtlaSil
 13. Beni kimse kutlamadı:((
  Anne de değilmişim eş de sanki sabaha davayı açacağım.

  Anneler günün kutlu olsun.

  YanıtlaSil
 14. ha ha...benimkilerde beni AVm'ye götürüp aynı muameleyi yaptılar:)))

  anneler günün kutlu olsun şeker:)

  YanıtlaSil
 15. Ya var böyle esler,hatta benimkisi yemekte yapar,ama bu kadar cok bildigi icin rahmetli kayinvalidemide aratmiyor degil hani bazen:))Sevgiler canim

  YanıtlaSil
 16. aaa yapma ama bak ne güzel tostun ve portakal suyun ayağına kadar gelmiş! bu en romantik hediye bence:)

  YanıtlaSil
 17. aa ben de oturup izlerdim valla yarışı. tv izletmediği için kuzucum onu da yapamadım. ayrıcaaaa bulaşıkları yıkadım,askıdaki çamaşırları katladım,yenilerini yıkadım,ütü yaptım. ne farkı kaldı anneler gününün diğerlerinden :))

  YanıtlaSil
 18. Bazılarına ne yapsan yaranılmaz zaten ;)

  YanıtlaSil
 19. herbirinize tek tek yanıt yazmadan(teker teker gelinn uleeyynn) toplu bir mesajım olacak:)

  yahu yerden yere vurdunuz beni haa:)şakaydı gülmek içindi nazlı cümlelerim.zaten neredeyse her lafın ardına gülücük koydum.pek teessüf ederim yani:))ayrıcana da koncama dedim yazdıklarınızı şaşırdı adamcağız:)))

  "iyi de sen bütün gece neredeyse hiç uyumadan bebeğe bakıyorsun,üstelik belinde çok kötü bir fıtık var.bunu bilmiyor mu arkadaşların" dedi.

  "biliyorlar aslında ama senin gibi bir koca örneği olmadığı için ellerinde azıcık kızdılar sanki bana" dedim .

  "sen dediklerimi yaz ,kızmasınlar "dedi:)))))

  yazdım günah benden gitti:)))

  YanıtlaSil
 20. sen koca görmemişin kuzu:))

  YanıtlaSil
 21. serpil;bir üstte yazdığım yorumu oku, yolmıyım:))

  YanıtlaSil
 22. sen pasta almışsın bende o bile yoktu kocama hediye alması için fısat bırakmamışım e oda son güne hediye işini bırakırsa bende elimden geleni yaparım :) hediyesi çiçeksiz pastasız kuru kuru anneler günü geçirrdim :)

  YanıtlaSil
 23. ben anneler gününde kargalar botunu giymeden temizliğe girişiyorum. perde asmak için merdiveni geçirirken sevgili goncam utanma belası yardım etmek istiyor. ben as demediğim halde asmak istiyor. kırk laf söylüyor offluyor poffluyor sonuç akşam kapanmayan perde. halkalar yanlış yerlere takılmış. iş yaptı yani bana. anneler günüymüş peeehh

  YanıtlaSil

yaz şekerim ,ellerin dert görmesin:)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...