28 Nisan 2011 Perşembe

blog kardeşliğimizi görelim:)

şirin bir fikir attı ortaya yerden uzak.gören ,isteyen katıldı.neydi bu .ayakkabını giy ,resmini çek,mailİme yolla idi.sonuç neydi.o resmin yerden uzakın blog sayfasında arzı endam etmesi.

ben yolladım,hiç durur muyum:)26. sıradaki ayak bana ait:)))

şimdi diyor ki" bu arkadaşımız bu yaptığımız hareket bir sorumluluk projesine dönüşsün madem.ben ayakkabı firmalarına ulaşayım ,katılımın çokluğu nispetinde buralardan ayakkabısı olmayanlara,zor durumda olanlara bir kapı açalım."nerede diyor bunu ayrıntısıyla bir bakıverin.tık tık.

ben çok beğendim bu fikri.zaten girişimde bulunmuş.ancak sayıca yetersiz bulmuşlar gönderilen resimleri.ne kadar çok resim o kadar ilgi alaka demişler anlayacağınız.

eee ne diyorsun sen şimdi sitare diyenlere.alın elinize cep mi olur fotoğraf makineniz mi olur,dışarıda olanlar zaten hali hazırda ayaklarında pabuçları şipşak yapıp yollasınlar,evdekiler de bi zahmet giyip çekiversinler onlar da yollasınlar.hadi üşenmeyin hadii.nereye mi işte buraya.yerdenuzak@gmail.com

12 yorum:

 1. Görmesin ellerim dert di mi sağolasın :)) ben katıldım duyurdumda umarım değişen amacımız yerini bulur :)

  YanıtlaSil
 2. evet banada geldi bu ileti ama hala yollayamadım fotoları fark ettiyse telefondan yolluyorum makinem akşam gelecek hallederim yarına.ok şeker.

  YanıtlaSil
 3. canıım hava 26 derece burda yazı yaşıyoruz resmen ama ben bunalım takılıyorum niyeyse çok beğendim bu fikri dün ülkünün sayfasında görüp yollamıştım 34 benim ayaklar

  YanıtlaSil
 4. 7.srada ki Ben'im,
  37.sırada ki Un Kurabiyesi'nin,
  49.sırada ki yeğenimin ayakları :)
  Ailenecek destek,tam destek ...

  YanıtlaSil
 5. Herkese çok teşekkür ederim♥

  YanıtlaSil
 6. ilginç ve değişik bir etkinlik olmuş:)

  YanıtlaSil
 7. bana da geldi ama benim en mihtesem ayakkabilarim evde kaldi :(((((((

  YanıtlaSil
 8. ben çelik burunlu iş güvenliği ayakkabılarımla göndermiştim resmimi...bir tane de cici pabucumla göndererek 2 resimle mi katılsam acep?

  YanıtlaSil
 9. Ne eğlenceli olmuş, keyifle baktım hepiciğine:)

  YanıtlaSil
 10. degisik olmus, guzel fikir :)

  YanıtlaSil
 11. hepsine tek tek baktım çok eğlendim
  lakin fotosu çekilip de paylaşılacak ayaklardan değil benimkiler. kim 40 numero ayakları görmek isterki ??? ( yine de çok şükür ya hiç olmasalardı)

  YanıtlaSil

yaz şekerim ,ellerin dert görmesin:)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...