5 Mart 2011 Cumartesi

ohh be

meğer çoğunuz buralardaymışsınız.WPnin sinir bozan düzeninden sonra sanki hawaiye gelmiş gibi oldum.illa bizi illegal yollara sevk etmek zorundalar mı,anlaşılır şey değil.youtube ne kadar uzun müddet yasaklı kaldı da noldu.girmedik mi,izlemedik mi,video yüklemedik mi??Türk milleti meraklıdır bilmez misiniz.arar tarar çarelerine bakar.baktık da nitekim.buradayız işte.yan tarafta listem yine dopdolu.yepyeni yazılar var.şahanesiniz.

hastalığım yakamı bir türlü bırakmadı.dr sağolsun bir antibiyotik yazmayı bile akıl edemediğinden sürüm sürüm sürünüyorum.boğazım yutkunmama bile izin vermiyor.hiç mecalim kalmadı.öğleden sonra tekrar ama bu kez özele gideceğim.yok kurtulamıyorum ya.

sevgili koncam haftanın 7 günü çalışır oldu.akşamdan akşama yüzünü görüyorum.tam da vaktiydi dedim.kurs açılmış okullarında.üniversite sınavına hazırlıkmış.öff beni bulur zaten.

hal yok derman yok,uzun yazamıyorum.herkesi buralarda görmek çok güzel bunu söylemeliyim.iyi ki varsınız.hiç kardeşim olmadı benim ama kardeşlerimi özleyip tekrar kavuşmuş gibi hissediyorum kendimi.yaşasın.

sesimi duyan herkesleri öperim.bon bon şekerlerim benim:)

10 yorum:

 1. bizdende sevgilerle sevgili sitare
  tekrar gecmiş olsun
  sevgi ve saygılarımla canım

  YanıtlaSil
 2. Geçmiş olsun sitarecim, Acil şifalar dilerim. yandaki isimlerde yokum, beni görememişsindir ama ben de buralardayım duyuyorum sesini şekerim:))

  YanıtlaSil
 3. burdayımmmm...okuyorummmm...mutluyummmm...hiç biyerlere gitme:)

  YanıtlaSil
 4. selammmm:))) bende başardım sonunda hakikaten ya bizim mekan bir başka;))

  YanıtlaSil
 5. çook geçmiş olsun kuzum

  YanıtlaSil
 6. canım yaa atlatamadın bi türlü, geçmiş olsunn

  YanıtlaSil
 7. hasta hasta yazan vefakar arkadaş ; geçmiş olsun dr.grip için askorbik asit (tozhalinde satılandan) vermişti tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 8. Gecmis olsun,iyi pazarlar sana...

  YanıtlaSil
 9. hoşgeldiiik, hoşgördük Sitarem.. geçmiş ola ayrıca

  YanıtlaSil
 10. kızlaarr,herkesler yerli yerinde demek.ne güzel ya.ben de düzeliyorum yaşasın.ben düzeliyorum hava bozuyor öff.hepinize uğrayayım şimdi tek tek:)

  YanıtlaSil

yaz şekerim ,ellerin dert görmesin:)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...