26 Ocak 2011 Çarşamba

romantik olasım var çünkü yaşlanıyorum rum rum...

dökülen yapraklara ,yağan yağmurlara ne haldir ne keramettir bilinmez fazlaca içli bakar olmuşum.şarkılara hele ki eskilere meyledişim bundan herhal.adamım beni hep gözleriyle süzsün arayışındayım .heyhat yorgunluktan gözünü bile zor açan koca ne kadar verimli olur buyrun siz karar verin gari:)

düzensiz düzenler içersindeyim.evime gelmek isteyen üç-beş insanı epey oyaladığıma hükmedip buyur ettim fakirhaneme.yarın şenlik var.ama ben pek uyuşukum.külçe gibi ağırım.ne iki çocuğa ne evin darmaduman olmuşluğuna yetişemiyorum.onca kiloya rağmen oturdum çikolata yedim bir de.kendimden nefret etmeme beş kaldı o beşi bekliyorum.


kafamda tarifler dolaşıyor.en basitine kaçmalı.bir de etraf süpürülecek,bir de banyo küveti ovulacak.hayır yani sanki gelenlere kese atıcam içerde.ben başak burcunun en uyuz formuyum.yeryüzüne bu derece tuhaf bir başak daha gelmedi biliyorum.evin tozu,kiri beni deli ediyor da süpürgeyi açasım niye gelmiyor onu anlamıyorum.ayy gitgide pislik bir yazıya dönüşüyor bu kelimeler.başlığın amacından sapmışım çoktan.

ne diyordum romantik olasım var.beni en saran şey yıllardır değişmedi .ruhumu teslim ettiğim tek eylem kulağımda kulaklık elimde walkman, ama kesinlikle son ses ,ne kadar bağrıyanık şarkı varsa kah ağlamaklı kah eşlik ede ede dinlemek.ne zaman ki çocuk doğuruyorum bu en büyük zevkim de dumura uğruyor.şu an içimde nası bi istek nası bi arzu fırtınası esiyor bilseniz.hani içip içip sarhoş olmak gibi bir şey dersiniz.tamam tamam sıyrık bir yazı oldu bu kabul.susuyorum.ama ben böle kös kös otura otura yaşlanıyoruuummmmmm:(

aa şimdi hatırladımhem kendime hem size bi kıyağım var .huzuru ayağınıza kadar getiriyorum işte buyrun:)

7 yorum:

 1. Romantiklikle basladi sonra temizlige dogru kaydi yazi :)

  Kacamiyoruz dimi bu islerden :)

  YanıtlaSil
 2. ay evet ya.ne saçma di mi.hayat gibi:)

  YanıtlaSil
 3. Yapma be Sitare bari sen deme :( Bende sabahtan beri temizlik icin kalkmak istiyorum ama tembellik o kadar agir basiyorki. Nefret ediyorum temizlkten.

  YanıtlaSil
 4. Ev tembelliği diye bir şey var kesin, 3 haftadır evde birşey yapasım yok, oysa çalışırken akşamları arı gibiydim, şikayetçi miyim hayır :)))

  YanıtlaSil
 5. Zor iş bu ev temizliği, hangi birine yetişecek insan şaşırıyor. O nedenle ben hiç yapmıyorum. Tavsiye ederim:))

  YanıtlaSil
 6. ah canım Sitarem yazıdaki sıyırma hali birden sahiden de huzura dönüştü.. ne iyi ettin .. berhudar ol.. Ben şu çocuk dönenceleri vs var ya çok aradım, dalga sesi olsun, yağmur ses, olsun lakin bulamadım cancağızım.. üstelik lazım değilken buldum ama almadım ne bilem hata ettim.

  YanıtlaSil
 7. tazegül;yalnız değilim ne güsel:)

  kaymaklım;şikayet etme tabe sana imrenen binlerce kadın var:)

  nazın anası;merak ettim valla kim yapıyo o zaman temizliği:))

  delişim;ben cd filan ayarladım yok rahatlatan yok uyutan hepsi hikaye.alcan ayağında sallıycan bu sıpaları:)

  YanıtlaSil

yaz şekerim ,ellerin dert görmesin:)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...