10 Ocak 2011 Pazartesi

avmlerin kadını

bugün 10 /1/2011.özel sayılır değil mi.bugün yazmalıyım yazık olur dedim.

minnoşum hala mızmız.6. aydan beri bitmeyen bir uykusuzluk girdabındayız.hafta sonu avmlerin kadınıydım.oralarda rahatlıyorum.kız nispeten daha az yoruyor beni.

oğlan kafayı 1 haftadır beyaz renkli, uçlu kaleme takmış durumdaydı.eşim büyük bir sabırla aradı buldu.eee ne var ki beyaz işte bulunur demeyin.özellikleri var.alelade bir şey istemiyor beyefendi.rotring 0.7 uç olanından.bursanın son gözdesi anatolium avmde aradık.

içinde carreforsa da var onun.0.5 bulduk olmazzz ,istemem, illa 0.7 diye tutturdu.ertesi gün özdilek avmdeydik .

şükür orada bulduk.eşim mutluluktan uçtu.oğlanın çenesinden en çok o bıkıyor çünkü.sessiz adamdır koncam.az ve öz konuşan erkek modellerinden :)haftada bir bana laf çarpıtır bu yüzden.yok efendim ben hamileyken hep dua etmişim,nolur Allahım oğlum konuşkan olsun demişim:)dedim dedim de bu kadar da demedim.keşke düğmesi de olsaydı.sıkılınca tıklardık:)

bursa inanılmaz büyüyor.biz 8 yıl önce geldiğimizde 3 avm vardı.şimdi 7 tane olmuş.hatta İKEA bile gelmiş.en hayret verici olan  bu aslında.çünkü hala Ankarada  yok.sanırım önümüzdeki yaz açılacak.şaşırıyoruz her yer inanılmaz kalabalık.potansiyel mi var yoksa maddiyat mı yükseldi ülkede bilemiyorum.

gezdiğim tüm bursa avmleri içinde benim için en değerli olan mekanlar tabiki emzirme-alt değiştirme odaları.en ama en çok beğendiğim yukarıda resmi olan anatolium.hem 2 tane oda var hem de içindeki tüm eşyalar İKEAdan temin edilmiş.hatta ayşe ezgi için girdiğimde resimlerini çektim.tertip,temizlik harika.100 üzerinden 100 verdim gitti.

ben ışıkları çok severim.özellikle süslü püslü gece ışıklandırmalarını.anatoliumu da gelin gibi süslemişler.çok şıktı.
darısı diğer haftasonlarımın başına:)

10 yorum:

 1. Bir biz kavuşamadık İkea ya bakalım. Severim Bursa yı, Çınaraltını, gönlü ferah oteli, oylatı ve en mühimi kestane şekerini:))

  YanıtlaSil
 2. Selam Sitare,
  bende bursada buyudum diyebilirim, gemlik bursa iste git gel yaptik surekli. Benim zamanimda yoktu sanirim AVM, as merkez vardi, pirde piramit seklinde biryer vardi. Sen nersindesin bursanin.

  YanıtlaSil
 3. Şekercim Bursa'nın hayatımızdaki önemi malum...oğlumun hayatını kırtardı bu şehir...çöplüğünü bile severim o yüzden...

  YanıtlaSil
 4. hahikaten bi ankaraya açılamadı hoş iyi de oldu ya gerekli gereksiz alır dururuz şimdi:)
  Ama ben pek sevmem AVM kapalı ve kalabalık olunca afakanlar basar.
  Kestane şekeri çekti canım. Kaymaklı kadayıfcığım nerden hatırlattın:))

  YanıtlaSil
 5. Viva İkea! dır benim koca posttan çıkardığım.. yalnız malzeme bu kadar mı adi olur.. süslü püslü cicili lakin 1 seneden fazla değil ömrü

  YanıtlaSil
 6. Bense şu cümleye takıldım: "potansiyel mi var yoksa maddiyat mı yükseldi ülkede bilemiyorum." Benim de beynimden hep aynı cümle geçiyor. AVM'leri sevmem, gitmem ama eşime yılbaşı için gelen hediye gömlekleri değiştirmek için haftasonları gidelim diye heves ettik. 2-3 haftadır her gittiğimiz AVM'nin otoparkından geri dönüyoruz, otopark bu kadar kalabalıksa içerisi mahşer günüdür korkusuyla.
  Ne oluyro bizim insanlarımıza böyle?

  YanıtlaSil
 7. neyini seversiniz bi anlasam şu körolasıca şehrin:)kestane şekerinden öğğ geldi kaymaklım.hamileyken abarttım mı ne:)ulen ne meşhur şehirmiş gelmeyen kalmamış,yerimi yurudumu açık adres olarak versem başıma iş alırım diye düşündüm bir an malum blog burası tazecik ne dersin:))
  neşeli şey oğlunu doğuracak 80 küsür vilayetten bula bula burayı mı buldun cık cık cık:)
  nehir ida avmlerin kalabalık olmayan gün ve saatlerini yakalıyoruz artık.son yöntemimiz şu;cuma öğleden sonra akşam 7 ye kadar sakin,pazar sabahından öğlen 2 ye kadar bir de.çıkarsak ancak bu vakitler süper oluyor.
  delişim aynen viva yani.senin selimin ikea yatağını gördü bizim oğlan.o günden beri isterim de isterim diyor.bizi masrafa sokcan haberin yok:)
  valla çok bilmiş aynen katılıyorum sana .dediğim gibi belli gün ve saatlerde gidin en rahatı o vakitler oluyor.
  öptüümm herkeşleriii:))

  YanıtlaSil
 8. Avmleri kisin tercih ediyorum ben, esim pek sevmem gezemeyi genelde coculari ona birakip kendim geziyorum, sogukta gidecek baska yer yok cunku :)
  Tr'de yasasam Ikea'ya ugrar miydim bilmiyorum :)cok daha guzelleri var diger magazalarda :)

  YanıtlaSil
 9. afm ler benimde sıkılınca gittiğim yerler.biraz para harcama tuzağını düşüyorsun oralarda.ama güzel yanı her şey elinin altında..vakit hızlı geçiyor.

  YanıtlaSil
 10. şekerim Bursalı blogger görmeyi sevdim :)

  YanıtlaSil

yaz şekerim ,ellerin dert görmesin:)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...