28 Aralık 2010 Salı

başımı dayadığım omuz

aşk tuttuğunda beni ay tutulması kadar gece ve bir  o kadar çaresizlik girdabındaydım.senin kollarında soluk alıp vermeyi senin kollarında olsa dahi ölmeyi istedim.

yapayalnızdım kalabalıklar içinde ıssız.sevdası toz duman olmuş sevimsiz dünyada bir başımaydım.yorgundum ,umutsuzdum.her şey ama her şey yalınkat ,biçimsiz düzensizdi.ve sen geldin.

senin sözlerinle başladı karanlıktan aydınlığa yolculuğum.umut,hasret biteviye aşk harmanladın içimdeki çocuğa.ve yalansız dolansız aşkını sundun umarsızca.ben bitkin bir çocuk, ben inandıklarımdan dönme yolunda huzursuz bir haldeyken dur dedin bana artık ben varım dedin.

ve sen 16 yıldır gerçekten hep varsın aşk.en geniş limanımsın hayatımın.o son raddeye geldiğim anlarda dahi beni dimdik yapan sevgin hep var.bitirme,bitmesin,bitmeyelim.

sevdiğimmmm...

8 yorum:

 1. waov.. ne güzel 16 yıldan sonra bu kadar aşk içnde olmak.. maaaşşallah diyeyim arkadaşım.. ve dilerim kocayana dek o aşkk sürer.. sevgiler

  YanıtlaSil
 2. :)canım delişim inişi çıkışı olan uzuuun bir maraton bizimkisi.fakülte 1.sınıfta başlayıp 2.sınıfta nikah masasına giden bir deli aşk :)kafamı iyice topladığımda yazarım kesin buraya da.
  öptüm şekerim.

  YanıtlaSil
 3. ne de güzel yazmışsınn fena hislendim, hep böyle mutlu olun, sevgiler :)

  YanıtlaSil
 4. Sonsuza kadar hep böyle devam edin inşallahh :)

  YanıtlaSil
 5. Harika:))
  Hep böyle huzur dolu sürsün inşallah...

  YanıtlaSil
 6. Maşallah diyeyim Sitare'm...böyle dolu dizgin aşk hem de 16 yıldan sonra...Allah bozmasın şekerim...

  YanıtlaSil
 7. İşte bu ya; 2 sabun köpüğü film üzerine bir de bu post, zaten ruhum manik çok güzel yazmışsın çok.Ne güzel özgürce söyleyebilmek çok çok sevgiler,sinem

  YanıtlaSil
 8. fragola,hayalmeyal,ezgi,gülçin,sinem sağolun şekerler.hepimizin sevdası taa içerlerde bi yerlerde ama hayat çok mu hızlı akıyor ne vakit bulamıyoruz ne söylemeye ne de yaşamaya.öpüyorum hepiniziii...

  YanıtlaSil

yaz şekerim ,ellerin dert görmesin:)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...